3. ročník

V tomto ročníku došlo k zredukování počtu účastníků a vyplatilo se to. Jedinou kankou byla kontumace FC Thundebird v čtvrtlifinálovém zápase.

Čtvrifinále přineslo hned dvě senzace. První byla výhra Smíchova nad Lobodicemi 2:1. O druhé překvapení na úkor favorita se postarali hráči Banadoru Drnovice, kteří díky brance Mayory ze 108. minuty utkání překazili Stepanovu cestu za obhajobou titulu. Krutibrky pak podle očekávání porazili Koralovku díky brankám Ječmena a Husa 2:0

Semifinálové zápasy byli neméně dramatické. V prvním z nich vedla Příbram po díky hlavičce Iraniana nad Krutibrky rychle 1:0. Jenže Krutibrky to nevzdali a díky dvěma brankám Poskočila skóre ještě do konce prvního poločasu otočili ve svůj prospěch. Ve druhém poločase mohla Příbram dvakrát srovnat, jenže ve vyloženýchšancích zkklamali Fernandez a Alayz. Druhé semifinále přineslo další pokračování neuvěřitelné cesty Smíchova turnajem. Smíchov v zápase proti Drnovicím vedl 1:0 a 2:1. Postup do finále mu však zajistila až branka Chelčického.

Zápas o 3. místo se hrál prakticky na jednu branku. Jako by již Drnovice ani neměli zájem hrát, možná si říkali bud titul nebo nic. Nakonec z toho byla vysokávýhra Příbrami 4:0

Finále tedy svedlo dohromady Krutibrky a Smíchov. Zkušenější Krutibrky vedli po prvním poločase díky brankám Kubelky a Poskočila již 2:0. Smíchov ještě zadělal ve druhém poločase na drama, jenže navíc než na korigující branku na 2:1 se nezmohl.

Martinický pohár získali FK Krutibrky. Na druhém místě se objevil černýkůn turnaje FC Smíchov Praga. Třetí místo ukořistila po výhře nad Drnovicemi Barclays Příbram.