31. ročník

První osmifinále nabídlo duel Yorkshiru a Hlbokého. Yorkshire mohl jít do vedení ve 13 minutě, ale brankář Lach neproměnil pokutový kop. Hlboké trestalo ve 21 minutě kdy se nečekaným obloučkem prosadil Smith. O osm minut později bylo vyrovnáno. Přesnou hlavičkou srovnal skóre Cecík 1:1. Ve druhém poločase zahrozil nejdříve Hlbocký Muresan. Rozhodující akce zápasu přišla v 72 minutě kdy se po narážečce se spoluhráčem prosadil Milewski 1:2. Srovnat mohl Cecík, ale jen těsně branku minul.
Baník Stochov vyzval We Are Devils. Stochov šel do vedení již ve 3 minutě, kdy se ranou z 10 metrů prosadil Pikl 1:0. Ve 32 minutě bylo vyrovnanáno. Tvrdou křižnou střelou skóroval Afzali 1:1. Stochov vletěl skvěle i do druhého poločasu. Přesný centr spoluhráče proměnil ve druhou branku Mineiro 2:1. V 68 minutě navíc zachybovala obrana Devils a Krejza přidal třetí branku 3:1 V další šanci nastřelil Mineiro jen břevno. Na druhé straně zasahoval při akci Olivy až obránce na brankové čáře.
Burinovo nastoupilo proti Mariánským Horám. Do vedení šel Slovenský favorit. Ve 12 minutě se tvrdou křižnou střelou prosadil Liška 1:0. Mariánské Hory to probralo a byli to oni kdo měl další dvě tutovky. Nejdříve ve vyložené šanci minul branku Nesta a poté hlavičku Janka vyhlavičkoval z brankové čáry jeden z obránců. Již ve 30 minutě přišlo velké střídání 5 hráčů Mariánských Hor a jednoznačné posílení. To zúročil v 47 minutě přesnou hlavičkou Nesta 1:1. V 58 minutě se po rozehraném přímém kopu dostal ke střele Dogotaru a Hlboké vedlo 2:1. Pojistku přidal tečovanou střelou Waterschoot 3:1.
Ve čtvrtém osmifinále narazil Antarctis na Prostějov. První poločas byl poměrně vyrovnaný. Ve 23 minutě napřáhl ke střele Olbort a nádhernou ranou do šibenice poslal Antarctis do vedení 1:0. V 57 minutě navíc přidal hlavou druhou branku utkání 2:0. Třetí branku přidal opět hlavou Hajný 3:0. V závěru zaznamenal čestný úspěch Prostějova z brejku Ichisada 3:1.
Liptovský Mikuláš byl proti Martinicím velkým favoritem a naprosto svou úlohu splnil a zvládl. Ve 4 minutě se ranou do šibenice prosadil Ogarkov a bylo to 1:0. Další šanci měl Amiri, ale nastřelil jen brankáře Cruyffa. Martinice se jediné radosti dočkali ve 40 minutě. Po rohovém kopu se zblízka prosadil Poštulka 1:1. To vydrželo jednu minutu než se přesnou hlavičkou prosadil Amiri 2:1. Martinice by si postup nezasloužili, ale po zápase bědovali nad šancí Wołoszyna, který šel na brankáře sám a neuspěl. V 68 minutě ze tří metrů minul prázdnou branku Amiri. Tenhle zápas ale patřil Ogarkovi. Ten nejdříve v 70 minutě přidal tečovanou střelou třetí branku 3:1 a poté v 75 minutě ranou z voleje zkompletoval hattrick 4:1.
Kopřivnice vyzvala Manchester United a kdo tehdy tušil že je to její poslední zápas v tomto turnaji?! Mancherster favorizovanou Kopřivnici zaskočil a ta si v prvním poločase nekopla do míče. Naopak v 18 minutě přesně zamířil Habera a bylo to 0:1. Kopřivničtí hráči se dali dohromady až na druhou půli. Ve 47 minutě vyrovnal ranou do horního růžku branky Tomašec 1:1. V 54 minutě dal vítěznou branku hlavou Ingason 2:1. Velkou šanci vyrovnat měl v 84 minutě Habera, ale nastřelil jen brankovou konstrukci.
Předposlední osmifinále přineslo duel mezi Universalem a Pačem. V 10 minutě se přesnou hlavičkou prosadil Říčař a Pačo vedlo 0:1. V 45 minutě navíc po přihrávce do volného prostoru skóroval Velazquez 0:2. Universal zkoušel vrátit do zápasu Melichar, ale Maciąg jeho hlavičku vykryl. V 58 minutě přidal třetí branku po rohovém kopu Ahmadi 0:3. V 79 minutě snížil na konečných 1:3 Šaroch.
Závěrečné osmifinále nabídlo duel Newcastlu a Smíchovské Bohémy. Do vedení šel v 32 minutě favorit z Newcastlu. Tvrdou střelou se prosadil Salva 1:0. úvod druhého poločasu patřil Smíchovu. Constantinescu nastřelil ještě břevno, ale Rezes v 53 minutě vyrovnal na 1:1. Rozhodující branku vstřelil v 78 minutě tvrdou střelou Adámek 2:1.

Čtvrtfinále načal Slovenský souboj mezi Burinovem a Hlbokým. Hlboké začalo dobře. Již ve 3. minutě se prodral ke gólové hlavičce Selves a bylo to 0:1. V 11 minutě zachyboval brankář Burinova Catarama a Wąsowicz srovnal na 1:1. Ve druhém poločase šlo opět do vedení Hlboké. V 74 minutě se ranou zblízka prosadil Harvánek 1:2. Třetí branku přidal hlavou Werner 1:3.
Kopřivnice skončila v turnaji smutně a to kontumací zápasu proti Liptovskému Mikuláši. Dodnes nebyla vysvětlena a manažer Kopřivnice se s námi od té doby nebaví.
Pačo se střetlo s Antarctisem. Favorit šel do vedení již ve 4 minutě kdy nepovedeným centrem zaskočil brankáře Pača Kielbowicz 0:1.. Vyrovnáno bylo ve 24 minutě, kdy se ranou z voleje prosadil Čech 1:1. Ve 36 minutě už zase vedl Antarctis. Přesnou hlavičkou se prosadil Opočenský 1:2. Třetí branku poté přidal ranou z 13 metrů Junek 1:3.
V závěrečném osmifinále proti sobě nastoupil Stochov a Newcastle. V prvním poločase se dvakrát zaskvěl brankář Newcastlu Nosek, který kryl pokusy Dang Ma a Soschinky. Na druhé straně udeřilo. Ve 40 minutě utekl obraně Adámek a svůj samostatný únik zakončil přesně 0:1. Stochov po poločase ještě přidal a jeho největší hvězda Mineiro dvěma brankami skóre otočil. Nejdříve prošel obranou a střelou do protipohybu poslal Stochov do vedení a poté ho nikdo nehlídal v pokutovém území a Mineiro zužitkoval přesný centr 2:1 To nezvládl Tucker který byl po hrubém faulu vyloučen a utnul tak šance Strak na postup. Přesilovka se Stochovu vydařila. Morgan sice trefil pouze tyčku. ale v 78 minutě zkompletoval hattrick Mineiro 3:1. Na konečných 4:1 uzavřel skóre ranou z úhlu Soschinka 4:1.

Antarctis vlétl do semifinále s Liptovským Mikulášem jako utržený ze řetězu. Již ve 3 minutě skóroval prudkou hlavičkou Olbort 1:0. V 17 minutě bylo vyrovnáno. Amiriho střela z úhlu zaskočila Fořta 1:1. O tři minuty později již Mikuláš vedl. Přesně mířenou střelou k tyči se prosadil Szeremeta 1:2. Liptovský Mikuláš byl při chuti. Hlavičku Amiriho vytěsnil Fořt jen s pomocí tyče! Mikuláš byl lepší, ale nepohlídal si Olborta. Ten prošel obranou a v 74 minutě vyrovnal 2:2. Velkou šanci rozhodnout měl v prodloužení Lokvenc, ale střelou nad odmítl (alespoň prozatím) postup Antarctisu. Antarctis byl šťastnější v penaltovém rozstřelu 3:2.
Druhé semifinále nabídlo duel mezi Stochovem a Spartakem Hlboké. Dlouho se hrál opatrný a vyrovnaný duel. První velkou šanci měl v 64 minutě Crawford, ale zastavila ho tyč branky Stochova. Stochov poté vyrazil do rychlého brejku na jehož konci zakončoval Soschinka 1:0. Druhou branku přidal po závaru v pokutovém území dorážkou Morgan 2:0.

Liptovský Mikuláš v duelu zklamaných týmů hladce porazil Spartak Hlboké. První branku dal ve 24 minutě povedeným volejem Koubský 1:0. Druhou branku přidal v 48 minutě hlavou Kelemen. Hvězdou zápasu ale byl Koubský, který v 76 minutě přidal hlavou svou druhou branku v zápase a třetí Mikuláše 3:0.

Finále mezi Antarctisem a Stochovem se dlouho neslo v opatrném tempu. Stochovu nepomohlo zranění DangMo, ale tak velké oslabení to nebylo. První větší šanci měl Stochovský Kunický, ale Fořt jeho ránu vyrazil. Ve 42 minutě se do první zajímavé šance dostal Mikuláš a hned šel do vedení. Henryho střela se zastavila až v brakové síťi 0:1. Vedení Mikuláši dlouho nevydrželo. O minutu později napřáhl ke střele z dobrých 30 metrů Morgan a zaskočil brankáře Fořta 1:1. Stochov byl i z kraje druhého poločasu lepším týmem, ale nedařilo se mu proměňovat své šance. Pikl pálil těsně vedle. Ve velké šanci se ocitl i Mineiro, ale obránce jeho střelu vytěsnil. Mineiro již ale mohl pouze srovnat. V 62 minutě totiž totálně zaspala obrana Stochova, která nechala hlavičkovat volného Kielbowicze 1:2. Třetí brankuu přidal v 76 minutě Opočenský 1:3.

Osmifinále

Yorkshire – TJ Spartak Hlboké 1:2 (1:1)
Branky:
Žlutá karta:
Červená karta:
Diváci:

FC Baník Stochov – We are Devils 3:1 (1:1)
Branky:
Diváci:

TJ Burinovo – Sokol Mariánské Hory 3:1 (1:0)
Branky:
Diváci

FC Antarctis – FC Prostějov United 3:1 (1:0)
Branky:
Diváci:

FC L. Mikuláš – FK Králové Martinice 4:1 (2:1)
Branky:
Diváci:

1. FC Kopřivnice – 1. FC Man United 2:1 (0:1)
Branky:
Diváci:

Universal AC – FC Pačo 1:3 (0:2)
Branky:
Diváci:

Newcastle United FC – AC Smíchov Bohéma 2:1 (1:0)
Branky:
Diváci:

Čtvrtfinále

TJ Burinovo – TJ Spartak Hlboké 1:3 (1:1)

Diváci:

FC Baník Stochov – Newcastle United FC 4:1 (0:1)
Branky:
Diváci:

Semifinále

FC Antarctis – FK L.Mikulas 3:2 po p. k. (1:1)
Branky: 3 a 74 Olbort – 17 Amiri 20 Szeremeta
Žlutá karta: –
Červená karta: –
Diváci: 14 721

FC Baník Stochov – TJ Spartak Hlboké 2:0 (0:0)
Branky: 65 Soschinka 68 Morgan
Žlutá karta: Rybarczyk, Wéber –
Diváci: 15 194

o 3. místo

FC L. Mikuláš – TJ Spartak Hlboké 3:0 (1:0)
Branky: 24 a 74 Koubský 48 Kelemen
Žlutá karta: Rybarczyk, Smith, Mucha
Diváci: 15 126

Finále

FC Banik Stochov – FC Antarctis 1:3 (1:1)
Branky: 43 Morgan – 42 Henry 59 Kielbowicz 76 Opočenský
Žlutá karta: – Lokvenc, Junek, Kielbowicz
Diváci: 13 534

První vítězství v historii si odnesl Antarctis. Velký úspěch zaznamenal 2. místem Stochov. Liptovský Mikuláš byl na stupních vítězů jako doma.