4. ročník

Zajímavý turnaj narušila další kontumace ve čtvrtlifinále. FK Krutibrky se stali prvním týmem, který dokázal pohár obhájit.

Již úvodní čtvrtfinále mezi obhájcem trofeje Krutibrky a Charlestonem slibovalo mnohé. Fanoušci však mohli být z úrovně hry bud poněkud rozpačítí, nebo rovnou zklamaní. První střelu na branku viděli diváci až v 51. minutě a trochu zábavy tu bylo k vidění až na konci utkání kdy se snažili oba týmy rozhodnout. A protože ani jeden z týmů nebyl schopný vstřelit branku, rozhodli pokutové kopy. V nich byli štastnější Krutibrky a postoupili do semifinále.Druhé čtvrtlifinále mezi Bozanovem a Sigmou nebylo odehráno. Mohla za to chyba manažera Sigmy, který se za ni posléze omluvil. K nim přibyli očekávané výhry Lobodic a Budějovického Dynama, které se však proti Jilemnici až nečekaně nadřelo.

V úvodním semifinále předvedli hráči Krutibrk skvělý výkon hlavně v obranné fázi. Utkání rozhodl po pěkné akci Kozera a v Krutibrkách mohli dát živit naděje na obhajobu Martinického poháru. Ve druhém zápase Lobodice až překvapivě hladce smetli Budějovické Dynamo. Po 80. minutách byl stav 3:0 a na postupu Lobodic nic nezměnilo ani snížení na konci zápasu.

Zápas o třetí místo měl jednoznačného favorita, jenže ani zdaleeka tak jednoznačný nebyl. Budějovice v zápase proti Božanovu prohrávali po půlhodiněhry 1:2, jenže se jim skóre podařilo díky brankám Ozábala a Varteckého otočit a obsadit místo na stupních vítězů.

Ve finále jsme viděli další přehlídku účinného fotbalu se zajištěnou obranou jaký v tomto ročníku předváděli Krutibrky. Oba týmy měli až do rozhodující aklce utkání jednu šanci. Hráč Krutibrk Měchura střílel nebezpečně z 25. metrů, brankář však jeho střelu vyrazil. Na druhé straně zazdil velkou šanci Lobodický Mroczek. Když už se zdálo že zápas půjde do prodloužení napřáhl v 88. minutě ke střele Hyhlík a vystřelil Krutibrkám obhajobu Martinického poháru.

Krutibrky se díky druhému prvenství stali v této době nejúspěšnějším týmem Martinického poháru. Lobodice obsadili druhé místo a Budějovické Dynamo místo třetí