Historické údaje

Setter 3D

První Řecký tým v historii Martinického poháru tu sehrál jeden ročník. Manažer tohoto týmu měl zájem odehrát i 9. ročník, jenže se přihlásil pozdě. Ve svém jediném účinkování v Martinickém poháru vypadl v základní skupině.


FC Roznov

Tým, který se zúčstnil dvou ročníků a to 5. a 6. Největším úspěchem Roznova je postup do osmifinále 5. ročníku.


Vikings Brno

Tým, jehož manažerovi definitivně přeskočilo. Brno se Martinického poháru zúčastnilo jednou. Díky kontumacím však bylo vyloučeno. Všechny kdo manažera tohoto týmu znali z dřívější ligy jako já asi mrzelo jak se zachoval.


FC Krupka

Dalo by se říci skoro tradiční účastník¨. Martinického poháru se Krupka zúčastnila čtyřikrát. Největším úspěchem byli dvě účasti v osmifinále v 6.  a 7. ročníku. V minulém ročníku však byla Krupka z poháru vyloučena kvůli kontumacím, které její manažer doted nevysvětlil.


FC Praha 8

Podobný případ jako u Pistolniku. Sehráli s námi 5. ročník, ale výkonostně nestačili a tak v Martinickém poháru skončili.


Pistolnici FC

Pistolnici s námi odehráli 5. ročník. Skončili spíše ze sportovných důvodů, protože na týmy z Martinického poháru vůbec nestačili o čemž svědčí skóre po základní skupině 2:26


BuranovFC

První vítěz v historii Martinického poháru. Konec Buranova ještě dnes skrývá mnohá tamjemství. Buranov v 2. ročníku kráčel za obhajobou v osmifinále doslova rozstřílel Almerii, jenže manažer Camping nenastavil sestavu Čtvrtfinále a neozval se dodnes.


energie K.V.1993

Karlovarská energie s námi odehrála tři ročníky a to ze začátku poháru. Největším úspěchem je 4. místo z 1. ročníku. Konec energie v turnaji je nejasný, možná za to mohou dvě brzká vypadnutí v základní skupině.


TIGERS Nova Paka

Tento již dnes neexistující týmse zúčastnil pouze 1. ročníku, ve kterém vypadl ihned v základní skupině.


Lokomotiv Jaroslavl

Název týmu Vám asi moc nepoví, když Vám ale povím některé ze starších jmen tohoto celku jistě si vzpomenete, tedy ti z Vás, co s námi pamatují začátky poháru. Tým UD Almeria jsme tu totiž vídali v úvodních třech ročnících poháru bud pod tímto názvem nebo v posledním ročníku pod názvem TSG Hoffenheim. Bilance týmu není moc slavná. Největším úspěchem je účast v osmifinále 2. ročníku.


The Reds

Tento dnes již neexistující tým asi všichni chceme ze vzpomínek Martinického poháru vymazat, přesto ho tu uvedu aby bylo jasné co se tu nikdy dít nesmí. Jde o situaci ve 3. ročníku. Tehdy byli domácí Martinice na hraně postupu, ke kterému by jim postačilo porazit tento tým. Tehdy přišla od manažera The Reds manažeru Martinic ohavná nabídka o vypuštění zápasu aby pořádající Martinice postoupili. Tehdy jsem to rázně odmítl a vše nahlásil na fóru Martinického poháru. Chtěl jsem již tehdy The Reds navždy vyloučit, jenže mě ostatní přehlasovali. Jenže ve 4. ročníku přišli nenastavené zápasy a The Reds jedna z největších černých skvrn na Martinickém poháru byli vyloučeni.


FK Karlovy Vary

Tento dnes již neexistující tým sehrál v Martinickém poháru epizodní roli. Zúčastnil se pouze 3. ročníku ve kterém postoupil ze základní skupiny, jenže poté zdejší manažer nenastavil sestavu v osmifinále a od té doby se neozval.


FC Violets United

Další tým, který tu odehrál epizodní roli a to v 3. ročníku. A přitom nebyli Violets neúspěšní dotáhli to až do čtvtfinále.


FC Twin Throw

Další z týmů, které rozšířili naše řady ve 2. ročníku kdy nás bylo 32 a navždy mě potvrdilo že pohár v tolika lidech již nebudu pořádat. A přitom postoupili do Osmifinále, jenže tam přišla kontumace.


LoS CheE

Další z týmů, které rozšířili naše řady ve 2. ročníku kdy nás bylo 32 a navždy mě potvrdilo že pohár v tolika lidech již nebudu pořádat. A přitom postoupili do Osmifinále, jenže tam přišla kontumace.


Red Devils 1997

První madarský tým v Martinickém poháru nastavil správně zápasy v základní skupině, jenže se mu nepovedlo úspěšně nastavit osmifinále.


SC Viktoria Plzen

Opět jedna epizodní role ve 2. ročníku. Poté zača tento manažer pořádat vlastní pohár. Čtvrtfinále nebylo špatným umístěním.


SK Kladno

Tak tenhle tým to je jedna velká špinavost. Zúčastnil se pouze 2. ročníku. V jeho průběhu úmyslně nepřijal výzvu Jilemnického manažera Johnyho22 a ještě si dovolil lhát, že je chyba v něm. Jeho špinavost byla odhalena a byl neprodleně vyloučen. 


TROTLS

Další dnes již neexistující tým o němž hodně napovídá již název. Manažer vůbec nekomunikoval pak si připsal kontumace a byl vyloučen


Blaugranas FC

Další již neexistující tým. V Martinickém poháru sehrál epizodní roli bez kontumací, ale i bez výraznějšího úspěchu.


Banador Drnovice

Účastník tří ročníků Martinického poháru. Jenže poté skončil manažer Milan a Drnovice převzal nový manažer. Klub se dnes jmenuje Slezská Ostrava a se starýmy Drnovicemi již nemá nic společného. Největším úspěchem Drnovic je 4.místo z 4. ročníku.


FC THUNDERBIRD

Manažer tohoto klubu z časových důvodů skončil s fa.


West Ham United

Další neexistující tým. Manažer nekomunikoval, nenastavoval zápasy no škoda dalších slov…..


Gryf Dobrowo

První polský tým v historii soutěže. vydržel tu s námi jeden ročník, během kterého nedokázal postoupit ze základní skupiny.


Real Zatec CF

Zatec tu odehrál pouze jeden ročník a nepostoupil ze základní skupiny.


FC Smíchov Praga

Tento tým tu hrál od začátku poháru. Neúspěchy v poslední době nejspíše donutili manažera nepřihlásit tým do 10. ročníku. Největším úspěchem Smíchova tak zůstá 2. místo v 3. ročníku a 3. místo z 1. ročníku.


Setter 3D

Řecký manažer tu odehrál dva ročníky, jenže na konci toho minulého najednou přestal nastavovat sestavu a ani nekomunikoval


FC Hammerlock

Jeden z nejúspěšnějších týmů skončil bez vysvětlení po 10. ročníku a manažer se nepřihlásil ani do 12. ročníku.


1.FC Charleston C.B.

Vyloučen v průběhu 12. ročníku za kontumace. U týmu který tu odehrál 9 ročníků a dokonce jeden z nich (5. ročník) vyhrál velká škoda. Jenže manažer tohoto klubu začal na fa z vysoka kašlat.


Dynamo Č.Budějovice

Platí pro něj to samé co pro Charleston. Také vyloučen za kontumace a také vyhrál jeden ročník (6. ročník).


Malse Roudne C.B.

Tento tým se tu mihl jen krátce a nepodařilo se mu postoupit ze základní skupiny.


F.C. Rangers

Také nikdy nepostoupili ze skupiny a to asi vedlo ke konci v MP. 


TJ Triznivy Holobic (též Forza Praha)

V Mp hned pětkrát vypadli ve čtvrtfinále. Skončili díky náladovosti svého manažera, který skončil i s fa.


FC Nimnica 

Jeden odehraný ročník a vypadnutí v základní skupině, vůdvod odchodu neznámý.


FC Beton Neverice

Další z týmů, které sem přišli ze Stepanovského poháru. Nejdříve velice aktivní manažer, posléze začal kašlat na Stepanovský pohár a posléze i na Martinický pohár. V MP ve své jediné účasti vypadl v základní skupině.


FC Stanley

Nejúspěšnější tým historie MP. Jedno vítězství, čtyři druhá místa. Odchod nijak nevysvětlen.


SFC Niklinho 1907

Pět účastí a pět vypadnutí v základní skupině


FC Sokolov

Nejlepším umístěním zůstane 4. místo. Další aktivní manažer, který skončil kvůli tomu že ho údajně nutím vypadnout z poháru. Nikoho nenutím, ale dával jsem  každému na vybranou. Chceš se zúčastnit? Vypadni z poháru… Nechceš? Hraj ho dál, ale s námi hrát nemůžeš. Pokud si někdo myslel že se Vlasta vrátí po tom co se dá hrát pohár i MP dohromady, tak pochybil. Vlasta se na fórech snažil získat pro mě trest, za to, co podle něj dělám. Inu dávej voloj rozum, když chce seno…


Hostivice tigers

Béčko Shaperu bude možná v budoucnu ještě parkrát využito. Jeden ročník a vypadnutí v základní skupině


Sokolov tigers

viz FC Sokolov


FC Vyprazany Lad

Jeden ročník a jedno vypadnutí v základní skupině = konec


FC Sailors World

Jen málokdy jsem narazil na tak natvrdlého manažera. Systém turnaje nikdy nepochopil, stejně tak to o čem ten turnaj je…


Ajax Vitonice

Manažer zde odehrál jeden ročník


FK LAFC Lucenec

Dvě účasti v základní skupině a dvě vypadnutí


Fruta Vojkovice

Tu s námi odehrála 11. ročníků což je dost. Její manažer by možná chtěl přidat další zápasy, ale to by s námi musel komunikovat více než prostřednictvím ankety, kde se hlásí do turnaje. Skoro každý ročník udělal aspoň dvě kontumace, navíc neomluvené a byl vyloučen.


Sparta Bozanov

Manažer petejosedelabroze skončil na FA. Budiž mu přičteno ke špatnému, že nám kontumacemi zkazil jeden ročník. My kdo jsme ho na srazu poznali osobně jako super člověka to nechápeme a to ne ten konec, ale ty kontumace na závěr.


Amigos de Lyonnais

Odehrál tu dva ročníky. Tihle manažeři jsou takový zkušební, přihlásí se zkusí jeden dva ročníky a jdou to zkusit jinam… Amigos zvítězili v 14. ročníku.


Allez les Bleus

Slovenský tým tu dvakrát vypadl v základní skupině


UltrasSlovan

Také dvě účasti


The Exploited

Hloupý manažer…


AFC Partizan Sekcov

Vypadnutí v základní skupině


A.C. Sparta Praha

Manažer neměl dostatek času


CF Arsenal Londyn

Stejné jako u Sparty


Vojkovice.Brod

Manažer z turnaje vyloučen kvůli kontumacím


TJ SEPAP Steti

Bez udání důvodu 


FC Litavan Dubno

Kontumace a další problémy


FC Bees Vysoké Mýto

Náladovost manažera


Fredrikstad FK

Pár nováčkovských chyb a nějaká ta kontumace. Po 1. ročníku konec.


Shunny Team

3 účasti, bez udání důvodu.


Leicester City FC

2 účasti a dvě vypadnutí v základní skupině


Lesni Muzi Sudovice

1 účast a jedno vypadnutí v základní skupině


TJ Orel Oldřiš

Jen dočasně, podle slov manažera se čeká na zlepšení kvality kádru


TJ Stepanov 1932

Manažer podle svých slov hledá motivaci jinde.


Ipswich Town FC

Patrně kvůli výpadku FA


East India Company

Výpadek FA


Champions Moravia

Jeden z nejúspěšnějších týmů, manažer skončil na FA


Titan2010

Nevíme proč, ale Titan nyní nehraje přáteláky


FC Lobodice

Pozdní přihlášení


SK Slavia Beroun 

Konec manažera na FA


FK Vlci Vysoké Mýto

Manažer skončil na FA, ale posléze se s novým týmem vrátil


FC Lobodice

Nepřihlášení do 29. ročníku


 MŠK Novohrad Lučenec

Nepřihlášení do nového ročníku


CA River Plate Brno

Kontumace