Studio MP – Jenda (Červený kůň)

Dobrý večer. Hlásí se první Studio Fotbal. Našim prvním hostem je manažer Cerveneho Kone Jenda, kterého tu vítám.

12.6. (Pepa 0216)

Dobrý večer všem příznivcum fotbalu ::R

Jendo základní otázka. Jak jsi se dostal k FA a proč zrovna název Cerveny Kun? (Pepa 0216)

Tak k Fa jsem se dostal tak že jsem hledal nějakou hru tohoto typu a tahle mě oslovila a proč zrovna červený kun.Odpověd je jednoduchá jelikož jsme s partou lidí v Táboře kdysi skutečný fotbalový tým založili který existuje dodnes a ten dostal název červený kun tak jsem jej použil i sem na FA.

Podle tebe tvůj největší úspěch na fa? (Pepa 0216)

Tak dvakrát jsem si zahrál 4tou ligu.A taky letošní sezonu bych hodně vyzvedl jelikož jsem postoupil už do osmifinále Challenge cupu

A co zkušenosti s reprezentací. Zkusil jsi někoho trénovat, nedali ti nikde příležitost, nebo nemáš sám zájem? popř zkušenosti z repre (Pepa 0216)

Zatím jsem o to neměl zajem

Aktuálně se hraje 5. kolo Martinického poháru kde tvůj tým aktuálně prohrává doma s vltavou, což je trochu překvapení. Co se ti ale vybaví když slyšíš Martinický pohár a jak ses k němu dostal? (Pepa 0216)

Tak prohrávám jelikož jsem hrál i včera a někteří hráči jsou unaveni.A co se týče Martinického poháru je to dobrý turnaj a určitou tradicí a jak jsem se k němu dostal už ani nevím ale někdo mě oslovil jestli to nechci zkusit hrát a já to přijal a už tady jsem asi 5 tou sezonu,jen trošku nějaký ten úspěch chybí.

ahoj, rovnou na věc, chtěl jsem se zeptat co říkáš turnaji MP a jaký vidíš nedostatky? (petejosedelabroze)

tak nedostatky v MP je jeden hlavní že trošku chybí živo na něm hraje to 24 manažeru ale aktivně se zapojuje tak slabá polovina což je škoda

Jaké má vlastně Cerveny Kun v této sezóně na fa cíle a jak se je zatím podle tvého názoru daří plnit? (Pepa 0216)

Tak v Mezinárodním poháru dojít co nejdál a v lize pokud se nám podaří posílit obranu tak bojovat o postup.

Jak vlastně vidíš otázku kreditů na FA? Je to ku prospěchu nebo spíš to rozbíjí sílu FA? (petejosedelabroze)

Popravdě jsem se o kredity nějak hlouběji nezajímal jelikož mám fanouška ale třeba že si za kredity a malý herní obsah peněž mužeš doplnit level na 100% je dobrá věc jinak pokud jak říkám má manažer fanouška tak by kredity být nemusely.

dotaz – jaký názor na zavedení juniorského týmu místo juniorky s možností hraní vlastní soutěže a výchovy konkrétního hráče (Martan)

Tak já juniorku vubec nevyužívám takže zatím pasivně ale časem kdo ví

Posledním návrhem za kredity je možnost zřízení druhého týmu. Lákalo by tě to, nebo by jsi to nechal být? (Pepa 0216)

nelákalo by mě mít druhý tým

Co řílkáš na možnost zahrát si Evropské poháry i z 5. ligy. Bereš to jako výhodu, nebo jako nevýhodu že ti to trochu unavilo hráče před ligou? (Pepa 0216)

Tak beru to jako výhodu a další přísun peněz a taky je víc zápasu v týdnu

Je FA nejlepší fotbalový manažer jaký jsi kdy hrál? S jakými dalšími manažery máš zkušnosti a jaké? (Pepa 0216)

Tak mám rozehraný na FB a pak jsem zkusil myslím Hattrick se to jmenovalo přesně nevím ale bylo to pro mne nepřehledné takže už to nehraji. A jestli je nejlepší zatím ano proto tady pořád jsem

Jaké máš zkušenosti s juniorkou? Někteří lidé říkají že nemá smysl a ani jí moc levelů nedají, jiní na ní nedají dopustit. Jak to vidíš ty? Vytáhl jsi někdy nějakého pořádného hráče? (Pepa 0216)

já sám juniorku nepreferuji a mám ji sám na levelu 0

kolik té FA vlastně věnuješ času a jak to berou doma? (petejosedelabroze)

: Tak Fa věnuji hodně času poravdě na FA chodím denně a doma to beru dobře jelikož v pracovní sezoně nebývám v týdnu doma zrovna jako dnes ::D ::D ::D

Jak vidíš situaci v Českém fotbale, který ovládají kmotrové jako Pelta nebo Berbr. Deníkem Sport proběhla akce dejte kmotrům červenou. Přidal jsi se? (Pepa 0216)

Tak já jsem Spartan to se o mě obecně ví a že se v našem fotbale podplácí a některé zápasy jsou prodané s tím si myslím mi obyčejní fanoušci nic nenaděláme,ale je to škoda jelikož tímto zpusobem se naše stadiony diváky nezaplní

tak jestli se v pracovní sezoně věnuješ FA i během pracovní doby, tak doufám, že neděláš na přehradě nebo na nějakém důležitém místě (petejosedelabroze)

tak přímo běhen pracovní doby néé ale občas sem kouknu ale 90% času spíše večer

Hned na začátku jsi tu uvedl že jsi hrál fotbal i aktivně či snad hraješ. Kam jsi to nejdál dotáhl a jaký jseš post?

dřív jsem hrát fotbal aktivně dneska už néé a nejdál jsem to dotáhl do divize byl jsem brankář.

tak divize už je docela vysoko, respekt ::R(Yabba Coe)

Budu trochu protivný. Vzpomeneš si na svoji největší minelu v brance? Způsobil jsi někdy penaltu nebo byl jako brankář vyloučen. Nebo třeba vstřelil branku at z penalty nebo ze hry třeba po rohovém kopu na konci zápasu (Pepa 0216)

Tak červenou kartu jsem dostal jednou to bylo za nesportovní chování a gola jsem nikdy nedal.a minela dostal jsem ještě za žáky gol skoro z pulky.

Jaké máš další záliby kromě fa? (Pepa 0216)

Tak baví mě hrát poker a pokud to jde tak většinu volného času se snažím být s rodinou.

Omlouvám se jestli ta otázka už padla ale chtěl jsem se zeptat : Měl si někdy chuť s FA jak se říká seknout ? A připadně proč ? (Johny22)

Tak seknou jsem už s FA měl chut několikrát jelikož někdy tady vycházejí nesmyslné vysledky . mě samotného to potakalo už víckrát a nejsem sam kdo tady někdy nadavá

trochu navážu… navštívil jsi někdy nějaký fotbalový stánek, jako divák, fanoušek? (Yabba Coe)

Ano naposledy jsem byl na utkání AC Sparta Praha—Vysočina Jihlava

Jaký máš názor na Axisse. Je o člověk na svém místě, nebo máš proti němu nějaké výhrady? (Pepa 0216)

neznám majitele teto hry proto mi nepřísluší ho nějak hodnotit.ale pokud jde jen o muj ossobní názor mohl by se Fa věnovat víc

Měl bys nějaké návrhy na vylepšení fa nebo jsi takto spokojen? (Pepa 0216)

mě osobně tady chybí jedna věc pokud jsem na FA a zrovna se hraje zápas tak mít možnost ovlivnit střídání.Myslím tím i rozestavení hráču.Příklad pokud budu hrát na dva utočníky a tři obránce tak mít možnost zmenit rozestavení na dva obránce a tři utočníky.

Co myslíš, že by ještě více k popularitě pomohlo našemu MP? Myslíš, že třeba i nějaké osobní setkání na neutrálním místě? (petejosedelabroze)

Tak osobní setkání nevím jestli by s tí m všichni souhlasili ale třeba toto studio MP přiláká nějaké fanoušky a budoucí manažery tohoto turnaje.

Každý ročník Martinického poháru je bohužel protkán kontumacemi. Jaký je podle tebe ideální počet účastníků v poháru? Co říkáš na další novinky v poháru nové stránky, preview atd…. Sleduješ tyto novinky a zajímavosti ? (Pepa 0216)

Tak kontumace jsou vždy nepříjemné o tom není pochyb a počet učastníku by asi měl zustat .A co říkám na nové stranky jsou super a už jsem je i viděl dopředu jelikož s manažerem Dejvisem se tady na FA známe a do Mp jsem ho přivedl osobně já sám ::D ::D ::D

co si vlastně myslíš o navrhovaném rádiu pro FA? (petejosedelabroze)

Myslím že tady už jednou bylo jednou jsem ho i poslouchal nevím mám k tomu neutrální postoj když bude tak dobrý když nebude nic se neděje.

Asi závěrečná otázka. Co přeješ Martinickému poháru do dalších let a jak vidíš svoji další účast v něm? (Pepa 0216)

MP přeju do dalších let co nejlepší týmy co nejmím kontumací a i to abych ho i já mohl někdy vyhrát letos to rozhodně nebude jelikož jsem dneska opět prohrál

ještě podám jednu z posledních otázek a to přímo na tělo: Máš na někoho na FA nebo dokonce na MP averzi nebo ti prostě z jakýchkoliv důvodů vadí? (petejosedelabroze)

Mám tady na Fa na pár lidí averzi oni to vědí ale není to nikdo z MP


Studio Fotbal končí. Naším hostem byl po dobu jedné hodiny manažer Cerveneho Kone kterému děkuji za příjemné povídání. Děkuji i spolukomentátorovi petemu a našim divákům za položené dotazy. Mějte krásný týden a pamatujte že Studio Fotbal tu bude zase příští týden ve stejnou dobu. Tak zatím na počtenou!!!! (Pepa 0216)

Tak a máme tady konec, já moc děkuju našemu hostovi za jeho odvahu a samozřejmě děkuju i divákům, kteří pokládali otázky (petejosedelbroze)

Děkuji za pozvání hezky zbytek večera